Конкурс на найкращу назву конференції по роботі з підлітками груп ризику

Національна конференція по роботі з підлітками груп ризику, яку заплановано на 15-17 вересня 2020 року, відбудеться в інтерактивному онлайн-режимі. Оскільки це новий та незвичний для всіх нас формат, ми вирішили спільними зусиллями вигадати цікаву назву для цієї конференції, яка приверне додаткову увагу та змотивує до участі ще більше фахівців та активних підлітків.

Саме тому ми оголошуємо конкурс на найкращу назву Конференції! На переможця, який запропонує найкращу назву та/або слоган Конференції чекає спеціальний приз!

Умови конкурсу:

  • Назва Конференції має відображати її ключовий зміст, а саме вдосконалення системи послуг із збереження здоров’я для підлітків груп ризику, зокрема тих, які мають досвід вживання психоактивних речовин з фокусом на профілактику таких негативних явищ, як ВІЛ/ТБ/гепатити/ІПСШ та їх наслідків.
  • Назва Конференції має бути лаконічна, милозвучна та має легко запам’ятовуватись.
  • Назва Конференції має привертати увагу як фахівців, так і підлітків.
  • Назва Конференції має враховувати її онлайн формат.

Для участі в конкурсі необхідно до 15 травня 2020 року включно надати свої варіанти найкращої назви для Конференції шляхом заповнення онлайн форми: 

 

Один учасник може надіслати необмежену кількість пропозицій до участі в конкурсі.

Переможця конкурсу буде обрано до кінця травня 2020 року, про що буде повідомлено особисто за наданим в онлайн-формі контактом та на нашій Фейсбук-сторінці!

Будемо вдячні за поширення інформації про конкурс серед усіх потенційно зацікавлених учасників.

З повагою,

Команда AFEW-Україна та Альянсу громадського здоров’я